8 Şubat 2016 03:44

Şeytan Tüyü güldürecek mi?

Murat Şenöy ikinci uzun metrajını vizyona sokuyor...

Yönetmenliğini aynı zamanda oyuncu olan, Tehlikeyle Flört filminin yönetmeni Murat Şenöy'ün üstlendiği, senaryosu ise Armağan Tunaboylu’nun 2004 yılında yayımlanan ‘Yıldız Cinayetleri’ isimli kitabından bir ekip tarafından uyarlanan Şeytan Tüyü, 18 Mart'ta vizyona giriyor.

Filmin oyuncu kadrosu zengin:Mustafa Üstündağ, Güven Kıraç, Şükran Ovalı, Beyti Engin, Tuğrul Tülek, Ayşe Melike Çerçi, Erdal Tosun, Derya Karadaş, Selen Uçer, Emre Şen, Burak Güneş, Serkan Dağlı, Anıl Çelik, Muhittin Korkmaz, İrem Kahyaoğlu, Murat Serezli, Nazım Hikmet Yıldırım ve Haldun Dormen.Metin kızlarını semtin ağır abisi Kürdo’ya devredip emekliye ayrılır. Eski hayatına perde çekme ve platonik aşkı Neşe ile yeni bir hayat kurma hayali, komiser Asım'ın bir akşam evini basıp onu sorgu için karakola götürmesiyle suya düşer. Komedi türünde çekilen yüzlerce Türk filminin arasından bakalım Şeytan Tüyü, diğerlerinin arasından sıyrılacak mı?

MELİS ZARARSIZ

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir