24 Mart 2005 16:42

Shayamalan'ın Perisi Warner İçin Yumurtlayacak

Lady in the Water start alıyor

M. Night Shyamalan'ın yeni filmi Lady in the Water'ın çekimleri Haziran'da başlıyor. Hint asıllı dünyaca ünlü sinemacının yazıp yöneteceği filmde bir apartman kapıcısının, binanın havuzunda yüzerken bulduğu bir peri kızı ile olan ilişkisi konu alınıyor.Variety'nin haberine göre, bundan önceki Altıncı His, Ölümsüz, İşaretler ve Köy filmlerini Disney'le birlikte gerçekleştiren eksantrik sinemacı bu kez Warner Bros.'la anlaşmış durumda.Shyamalan'ın bundan önceki dört filmi ile dünya çapında 1.5 milyar dolarlık bir gelir elde eden Disney firmasında, altın yumurtlayan tavuğu kaptırdıkları için suratlar asık. Yine de gelecekte genç usta ile birlikte yeniden çalışma fırsatı bulacaklarından emin olduğunu söyleyen firma temsilcisi küskün ayrılmadıklarını söylüyor.Lady in the Water 2006 yazında vizyona girecek.Çağdaş Koçyiğit
Yorumlar
  • bu adam gercekten muhteşem...en favori yönetmenim kendisi ve yeni bombayı deli bir heyecanla bekliyorum...

  • shyamalan filmleri hep sevdim ama bende o 6.histeki etkiyi bir daha bırakamadı gitti

  • favori yönetmenlerimden biri.-6.his-köy-işaretlerdaha ne diyebilirmki....

  • Arkadaslar , su adama laf etmeyelim.Tüm filmleri benim favorilerim.Eminim bu da mükemmel birsey olur.

  • Eminim onun da aklında binlerce konu vardır ama senin yanında olduğumu bil ve filmin senaryosunu yazıp Shyamalan'a gönder.Belki birşeyler olur.Bu Night Shyamalan harika bir yönetmen olacak.Gelecekte büyük izler bırakacağından eminim.Filmlerde kendisi de arada görünse SIGNS da olduğu gibi...Neyse herkese selamlar ve sevgiler.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir