5 Ağustos 2003 15:17

Sheen Korkunç Bir Film Dedi...

Charlie Sheen, Korkunç Bir Film 3 (Scary Movie 3) için masaya oturdu ve filmde yer almak üzere anlaşma imzaladı. Deneyimli oyuncu korku/komedi filminde, serinin önceki filmlerinde de yer alan Anna Faris'e eşlik ediyor.Yönetmenliğini David Zucker'ın yapacağı filme katkıda bulunacak diğer bir isim ise Kevin Smith. Sinema ve çizgi roman dünyasının kült ismi, projeye kalemi ile katkıda bulunmakla birlikte filmin yapımcıları arasında yer alıyor.Son dönem sinemasına ağırlığını koyan büyü, sihir gibi mevzular projeye de doğal olarak korkunç bir şekilde sızmış. Yapımda, Faris'in canlandırdığı Cindy, dünyayı kötülüklerden kurtarmak adına elinden gelen sihiri ardına koymuyor.
Yorumlar
  • charlie sheen harika bi oyuncu! hot shots ve major league lerde bence harikaydı. umarım bu filmde de başarılı olur :) kevin smith e güveniyorum :)

  • kevin smith'in olması ilginç. görecez bakalım nasıl birşey olacak

  • ii adi bkalım

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir