20 Temmuz 2006 13:21

Shyamalan Harry Potter Çekmek İstiyor!

Karanlık ve çılgın bir son nokta.

Night Shyamalan, Harry Potter'ın final bölümünde gözü olduğunu açıkladı. Hazır, Ron Weasley de Harry'e ihanet etmeşken, karanlık ve çılgın bir son noktanın yerinde olacağını düşünüyor. Konu üzerine kafa yoran eleştirmen Jason Solomons, böyle bir buluşmanın mümkün olduğunu söylemiş. Fakat şüphesiz ileride neler olacağını Warner Bros. bilir. J.K. Rowling son filmin uyarlanacağı bol ölümlü son kitabı yazmakla meşgul henüz...İlginç bir nokta da, Harry Potter'ın başına gelen her yönetmenin seriyi daha karanlık bir dünyaya taşıyacağını söylemesi. Sizin de dikkatinizi çekti mi? Bu tür serilerde en ciddi ve önemli bölümler de en karanlık diye nitelendirilenler kabul ediliyor. Yetişkinlerin dikkatini çekmenin bir yolu olabilir mi acaba? Yoksa, Shyamalan'a biz de bayılıyoruz. O, ayrı.
Yorumlar
  • ron kime ihanet etmiş??ben anlamadım da??ne demek istiyor ki?

  • Fantastik Sinemada Peter Jackson'ın üstüne yönetmen tanımam.

  • yaa tabi olur harry filmin sonunda ölüleri gören bi çocuk olursa şaşırmam :) shyamalana bırakmazlar spielberg çekse çok güzel olurdu ama jkr onun çekmesini istememiş aslında seriye o başlamayı palnlamış adam amerikan ya tabi yazarımızda koyu bi ingiliz olurmu hiççç izin vermemiş. bide shyamalan çektiği bütün filmlerde küçükte olsa oynuyo tutuptada bundada oynarsa olmaz hp ye uygun değil

  • Hakikaten de karanlık,çılgın bir son nokta bu...

  • shyamalan değil spielberg cekse cok daha güsel olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir