22 Eylül 2003 14:48

Shyamalan Uçabilir mi?

M. Night Shyamalan'ın adı bir süper kahramanla anılmaya başladı. Ayrıntıları merak ediyorsanız, buyrun...

Superman projesinin başında sürekli dedikodular uçuşuyor. Fakat superherohype.com'un haberine göre, proje nihayet son şeklini almak üzere. Warner Bros.'tan sızan habere göre, film yeni bir yapımcıya, oyuncuya ve yönetmene kavuştu. Jerry Weintraub yapım işleriyle ilgilenecek bundan böyle; filmi yönetmesi için masaya oturulacak kişi ise, bu aralar The Woods ile sık sık gündemimize düşen M. Night Shyamalan'dan başkası değil!.. Filmin ayaklarını yerden kesmesi düşünülen oyuncular arasında ise, Matthew Bomer ve Brendan Fraser'ın adı geçiyor. Hatta Fraser'ın Superman kostümünü girmesine kesin gözüyle bakılıyor. Ne diyelim!..
Yorumlar
  • SİZ NE ANLARSINIZ AKTÖRDEN BRENDAN FRASERDEN BAŞKASI OYNAYAMAZ BU ROLÜ FİLME LEONARDO DİCAPRİO MU GELSEYDİ.SUPERMAN FİLMİNİ BU ADAM HAK EDİYOR

  • Shyamalan ayrı bi konu ama, Brendan Fraser'dan süpermen olmasını beklemezdim :) Onu süpermen kıyafetiyle düşünebiliyorum... biraz komik durur, yüzünde The mummy'deki imajı olursa :P Ama makyajla eski klark kent olabilir..

  • Ben Shyamalan'dan Superman filmi beklemezdim. İnşallah yönetmen o olmaz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir