8 Ekim 2003 17:42

Shyamalan'dan Geçmişe Yolculuk

Son filmi İşaretler ile bir kez daha heyecan verici bir deneyim yaşatan 6. His ve Ölümsüz yönetmeni M. Night Shyamalan yeni projesi üzerinde çalışmaya başladı. The Woods adını taşıyacak olan filmin kadrosu şekillenmeye başlıyor. Ashton Kutcher, Kirsten Dunst ve daha önce de çalıştığı Joaquin Phoenix ile görüşmelere başladı.The Woods, kasabanın dışında yaratıkların yaşadığına inanan bir grubun hikayesini anlatıyor. Öykü, yönetmenin önceki filmlerinden farklı olarak, 1897 yılında geçiyor.Ayrıca Woods, Shyamalan'ın Walt Disney ile yaptığı iki filmlik anlaşmanın da ilki olma özelliğini taşıyor. Diğer projesi ile ilgili bir bilgi henüz belli değil.
Yorumlar
  • Shyalaman dünyanın en iyi yönetmeni olmasa da senaristi ... unbreakable sixth sense müthişti

  • Shyamalan bin tane film çekse ve hepsi aynı olsa gene seyrederim. adamı sevdim ya, nedenini bilmem ama, yeter ki o çeksin...

  • bu adam kendi kendini tekrarlamaktan ne zaman vaz geçicek merak ediyorum....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir