29 Aralık 2003 20:13

Shyamalan'ın Köyüne Tanıtım Turu

M. Night Shyamalan'ın yeni filmi The Village'ın fragmanı huzurlarınızda!

Sık sık haberlerini aktardığımız yeni M. Night Shyamalan filmi The Village'ın fragmanı meraklısının huzuruna çıktı. Uzun bir süredir sinema sitelerinin favori projelerinden biri olan ve yönetmeni kadar oyuncuları ile de dikkat çekecek gibi gözüken filmin fragmanı, filmde önemli bir yer tutacağına inandığımız mekanlara dair fazlasıyla fikir veriyor. Fragmanı her zaman olduğu gibi, Fragman.tv adresinden izleyebilirsiniz!Yönetmenin ilk dönem filmi, çevrelerindeki ormanda yaratıkların yaşadığına inanan küçük bir topluluğun öyküsünü anlatacak. Joaquin Phoenix, Bryce Howard, William Hurt, Sigourney Weaver ve Adrien Brody de, bu ürkütücü öykünün kahramanları olarak karşımıza çıkacak!
Yorumlar
  • teaser insanda merak uyandırıyor. zaten altıncı his ve işaretler'den sonra artık shyamalan filmlerini bekler olduk. bu kez eski zamnalara gidiyoruz bakalım hadi hayırlısı...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir