5 Aralık 2003 18:08

Shyamalan'ın Köyünü Bulduk

Korkunun genç ustası M. Night Shyamalan'ın meraklı gözlerden sakladığı The Village'ın çekim mekanları görüntülendi.

M. Night Shyamalan, hayata gözlerini The Woods adıyla açıp daha sonra The Village adını alan yeni korku projesinin çekimlerine devam ediyor. Kasabalarını çevreleyen ormanda yaratıkların yaşadığına inanan bir topluluğu anlatacak olan film, yönetmeniyle birlikte oyuncularıyla da dikkat çekecek gibi gözüküyor. Korku'nun genç ustası, Joaquin Phoenix, William Hurt, Sigourney Weaver, Adrien Brody gibi isimleri dönem filminde biraraya getirdi. Fakat senaryoya yakın çevreler, filmin geçtiği küçük kasabanın da özellikle atmosferiyle rol çalacağını ve merkeze yerleşeceğini belirtiyorlar. Yönetmen her ne kadar senaryoyu ve çekim alanını gözlerden uzakta tutmaya çalışsa da, filmin geçeceği bazı mekanlar meraklı gözlere sunuldu. Gizemli köyün evleri ve mezarlığı aşağıda sizi bekliyor. Yeni haberler için gözünüz Beyazperde.com'da olsun!Yorumlar
  • Büyük bir merakla bekliyorum geleceğin korku yönetmenlerinden biri çünkü türünden pek kopmadan filmlerini tasarlıyor birbirine benzer mekanlar nu işi kaldırabilecek oyunculae Sigourney'ın çok rahat kaldırabileceği ve başarılı olacağı bir film unbreakable da biraz duraklasa da bu film çok iyi olacak :-!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir