25 Eylül 2009 10:12

Sihirli Sesler

Polis filminin oyuncuları Haluk Bilginer ve Özgü Namal, Sihirli Oyuncakçı için buluştu...

"Molly Mahoney, hayatta başladığı hiçbirşeyi bitiremeyen biridir. Bununla birlikte Mahoney müdürü olduğu Mr. Magorium's Wonder Emporium isimli dükkandaki işini çok sevmektedir. Burası dünyanın en sıradışı oyuncak dükkanıdır. Dükkanın 243 yaşındaki sahibi Edward Magorium, 114 yıldır çocuklara mucize ve sihir dağıtmaktadır. Artık bu görevi başkasına devretmenin zamanı gelmiştir. Acaba bu kişi kim olacaktır?"Yukarıdaki sevimli öyküye sahip olan Sihirli Oyuncakçı adlı film 1 Şubat'ta izleyici ile buluşacak. Yapımda Dustin Hoffman'ı Bilginer, Natalie Portman'ı ise Namal seslendirecek.Seslendirmeli filmlerin sayısındaki artış dikkat çekici.
Yorumlar
  • Renk cümbüşü iyi hoş da fason ötesi bir film, Dustin Hoffman harikalar yaratan bir oyuncudur ama nedense bu film olmamış :(

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir