19 Şubat 2007 13:25

Şimdi de Solo Korkular!

Pang Kardeşler'in yarısından yeni proje...

Hong Kong'lu Danny Pang ve Oxide Pang Chun kardeşler, birlikte sıkı korku filmlerine imza attılar. Şimdilerde ise farklı projeler üzerinde çalışıyorlar. Danny Pang'in tek başına imza attığı Forest of Death'in çekimleri yakın zamanda bitti.Forest of Death daha çok Evil Dead'in ünlü tecavüz sahnesinin uzun metraja genişlemiş hali gibi. Danny Pang bize cinayet işleyen ağaçların ve korku dolu ormanların öyküsünü anlatacak!Bu arada merak ettiğimiz bir proje ise, kardeşlerin birikte el atacağı The Darkness. Çizgi roman uyarlaması neredeyse asırlardır hazırlık aşamasında görünüyor. Yoksa o da mı bekleyen projeler "ormanında" kayboldu!
Yorumlar
  • Her zaman Hollywood Uzak Doğu korkularından etkilenmiyecek ya! Bazende Uzak Doğu'lu sinemacılar Amerika'lı sinemacılardan etkilenir. :D

  • pang kardeşler film çekmemesi gereken kardes yonetmenlerden birincisi ise taylan bıraderler ama uzak olunnnnnnnnn

  • Aşağıdaki yoruma: Yine bir uzak doğu yapımı olan Akasya'da ağaçlarla ne kadar korkutabildiyse burda da o kadar başarılı olunması muhtemel. Pang'ler kötü iş yapmaz.

  • hım normal seviyede öle çok vay denilmea ama yani eh işte

  • ağaçlar seyirciyi ne kadar korkutabilir ki...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir