9 Kasım 2006 12:05

Şimdiki Çocuklar Harika Sinemacı!

4. Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali...

Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali, 14 30 Kasım 2006 tarihleri arasında dördüncü kez gerçekleştirilecek. Bu sene 30'un üzerindeki ülkeden 100'ün üzerinde film her yaştan çocukla buluşuyor!Festival, 14 Kasım 2006 Salı günü saat 14:00'da Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen Açılış Galası ve Ödül Töreni ile başlayacak. 6-15 yaş arası çocukların "Küçük Sinemacılardan Büyük Filmler" Yarışması'na gönderdikleri filmler ile ödül kazananlar açıklanacak. Festival bu yıl iki ana bölüme ayrılıyor: 15 16 Kasım tarihlerinde Ihlamur Kasrı'nda gerçekleştirilecek olan atölye çalışmaları ve 17 ve 30 Kasım tarihleri arasında sadece İstanbul Cinecity Sinemaları ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema TV Merkezi (Balmumcu) gerçekleştirilecek olan film gösterimleri...Çocuklar, merak ettiğiniz her şey, www.iicff.com adresinde!
Yorumlar
  • bu çok guzel bir festival bence..hem eğlenceli hem de yol gösterici..çocuk olmak varmış..içmizdeki çocukla katılabiliyor muyuz acaba:)

  • yeni nesil çok zeki. inanıyorum iyi işler çıkacak

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir