20 Mart 2006 14:49

Simpson'lar Yorulmuyor

Matt Groening'ten iki yıl daha

Küçük ekranın sevilen çizgi dizisi The Simpsons yoluna ara vermeden devam ediyor. BBC'nin haberine göre sarı derili aile önümüzdeki iki yıl boyunca 400 yeni bölümle evlerimizi şenlendirmeye devam edecek.Fox'un anlaşmasını 2008'e kadar uzattığı yapımcı Matt Groening diziyi sonlandırmak için hiçbir neden olmadığını düşünüyor. Hatta Groening'in, bölüm sayılarını arttırıp senede 366 bölümle, artık yılları es geçmeyerek, ''Her güne bir tane'' gibi fantezileri bile var.Amerika'da 17. sezonlarını kutlayarak yola devam eden popüler dizi, prime-time'da en uzun süre yer almayı başarabilmiş yapım rekorunu da elinde tutuyor.
Yorumlar
  • bence simpsons lar çok güzel bi dizi bu diziyi ölene kadar izlerim

  • allah'ım,sevinçten ağlayabilirim....bu,bugün duyduğum en muhteşem haberdi.ben bu diziyi ömrümün sonuna kadar izlemek istiyorum.........

  • zaten böyle bir dizinin kaldırılması izleyici için haksızlık olrdu..

  • 2 yıl bence de yetmez. ve FOX'u bu kararından dolayı tebrik ediyor Groening'e katılıyorum: bence de diziyi bitirmek için hiç bir sebep yok.

  • Herzaman bıkmadan usanmadan izleyeceğimiz simpsonları sonlandırmaları katliam olur:-)))))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir