13 Mayıs 2003 23:41

Simpsons Filmi 3 Vakte Kadar!

Yeni yapılan bir röportajda, siyasi satirist, radyo programcısı, oyuncu ve Simpsons'a sesiyle hayat verenlerden olan Harry Shearer, dünyanın en sevilen ailesini beyazperdeye taşıyacak bir filmin ipuçlarını verdi.Simpsons'da fabrikatör Mr. Burns, yalaması Smithers ve Homer'ın "favori" komşusu solak Ned Flanders'ı seslendiren Shearer, muhtemel filmle ilgili olarak, "Görüşmeler sürüyor, sözleşmeler hazırlanıyor. Niyetler belli oluyor," dedi.Shearer aynı zamanda -neyse ki- bitmek bilmeyen dizinin geleceğiyle de ilgili şakalar yapmaktan geri durmadı ve Fox'un yerine daha iyisini bulamadığı sürece Simpsons'ın kontratını yenilemekten vazgeçmeyeceğini ima etti.
Yorumlar
  • herkes filmi 2008'de gelicek diyor bilmiorm...

  • eğer olursa en sevdiğim 10 filim içinde KESİN olur.çünkü South parkda çok iyi bi animasyondu

  • Simpson bence marka

  • UZun metrajlı bir animasyon mu olacak yoksa gerçek oyuncular mı rol alacak açıklık getirilmemiş. Eğer ikincisiyse kabus gibi bir şey olur herhalde.

  • Süper bir dizi.Filmi olursa kayıtsız giderim heralde.Tüm bu adamları onun seselnediridini bilmiyordum.Büyük yetenek miş adam ...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir