13 Mayıs 2003 23:41

Simpsons'dan Umudunuzu Kesmeyin

Uzun bir süredir sesi çıkmayan Simpsons filmiyle ilgili haberleri daha önce duyurmuştuk. Dizinin hayranlarının yoğun isteğine rağmen, proje için somut adımlar atılmıyor. Karakterlerin yaratıcısı Matt Groening, kafalarındaki filmle ilgili açıklamalarda bulundu. Sanatçı, umudunuzu yitirmeyin meajı vererek, en iyisini yapmak için beklediklerini açıklıyor:"Bu iş hakkında konuşuyoruz. Tabii ki yapmak istiyoruz, ama diğer televizyon dizlerinden uyarlanan filmler gibi olmasını istemiyoruz. İşe yarar tek bir tane biliyorum, o da South Park" Ne diyelim, geç olsun ama kötü olmasın. Simpsons'ın beyazperde akıbeti için de gözünüz üzerimizde olsun !
Yorumlar
  • bence simpsonlar south parktan kesin güzel olur.south park da küfürden başka hiçbir şey yok.oysa simpsonlar amerikan aile düzenine hicivli bir gözle yaklaşıyor ve espriler çok akılcı.

  • South park çok güzeldi gerçekten! simpsonsların ki nasıl olur merakla bekliyoruz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir