31 Mayıs 2013 00:00

Sinan Çetin'e protesto

Sinan Çetin, Taksim İlkyardım'da protesto edildi.

Taksim Meydanı'ndaki müdahale sırasında yaralananlar Taksim İlkyardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.


Taksim Gezi Parkı Canlı Yayın


Gezi Parkı'ndaki eyleme müdahale - Foto Galeri

Sırrı Süreyya Önder yaralandı


Önder: Hesabını soracağız


Gaz bombası kapsüllerinin isabet ettiği BDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ve Mısır uyruklu Lavna Allani'nin ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu da gazdan etkilendiği için hastaneye getirildi.


Bu arada yönetmen Sinan Çetin, Sırrı Süreyya Önder'i ziyaret etmek için hastaneye gelince, hastanenin önünde bekleyenler tarafından "Ağaoğlu'na git" diyerek, protesto edildi ve hastaneye girmesi engellendi. Kafasından yaralanan bir polis memuru da hastaneye getirildi.


Haber Etiketleri: Taksim Gezi Parkı Olayları, Taksim Gezi Parkı canlı yayın, Gezi Parkı canlı yayın, Taksim Gezi Parkı, Taksim Gezi Parkı haberleri, Gezi Parkı, Taksim Gezi Parkı olayları,taksim gezi parkı projesi, taksim gezi parkı beyoğlu, taksim gezi parkı harita, taksim gezi parkı nerede, taksim gezi parkı kışla, taksim gezi, parkı cafe, taksim gezi parkı özellikleri, taksim gezi parkı tarihi, taksim gezi parkı olayları, taksim gezi parkı eylemi,taksim gezi parkı canlı yayın , taksim gezi parkı canlı , taksim gezi parkı olayları, taksim yürüyüşü, taksim olayları, taksim gezi parkı olayları.


Yorumlar
  • sermayenin adamı.

  • YALNIŞI YALNIŞLA DÜZELTEMEZSİNİZ Akıldan mı yoksunsunuz yoksa at gözlüğünüzü çıkarmadınız mı?Burada amaç ağaç kesilmesi olayı değil.Baskıcı yönetim ne diyor?Ben ne dersem o.Halka rağmen halk için politikası.Askerden yakınırlardı.Asker şöyle baskıcı böyle müdahale ediyor diye bağırıyorlardı ya.Yalnışı yalnışla TAKSİM bir semboldür.Orasını da yapılandırın eylem yapacak yer kalmasın mantığı mı yoksa birilerine peşkeş çekme mi...

  • pff yaw hala ağaç meselesi sanıyolar ne yapsınlar onlar 50,60 bin kişinin protestosunu 30 saat hiç yayınlamayan zaten 1 kanal yayınladı çünkü diğer hepsinin sahibi belli. eş den dostdan da haber alınamanı çünkü jammerlarla telefonların sinyali bozuldu esnaf wiifi şifresini dağıttı.ve buda yetmedi bölge bölge interneti kestiler. Lan bu halka yapılan dayatmaya direniştir sadece bir park değil geçmişin birikimi.Adam haklı olsa bırakın bütün türkiye izlesin haklı olan çıksın der ama diyebildimi yayınlatmadı tv lere kesti interneti kesti telefonu taksimde daha ne konuşuyon kendi özgürmü sanıyosun.

  • arkadaşlar gozunuzu açın lutfen, dışardan baktıgınızda olay dogru gibi gozukuyor, ama milletin derdi agaç değil, yeşil i ve dogayı herkes seviyor ver herkes buna sahip çıkıcak ama milletin yeşil ve doga sevgisini siyasi bir olaya çevirip, bazı kesimler yıllardan beri beklediği rantı akp karşı yıllardan beri alamadıkları basarıyı, bu şekilde almaya çalışıyorlar, ordaki siyasi ve unlulere sesleniyorum, toplasınlar ordaki insanları, başka bolgelerde agaç ekimi ve tema gibi vakıflara gerek maddi gerek manevi destek versinler, bu millet bu oyunuda yemez benden soylemesi

  • hakikatten ya ağaoğlu

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir