20 Mart 2010 12:12

Sinatra'yı Kim Oynasın?

Ünlü yönetmen Scorsese'nin önümüzdeki dönemde gerçekleşecek projelerinden biri de efsane şarkıcı Frank Sinatra'nın hayatını konu eden film olacak...

Martin Scorsese, Frank Sinatra'nın hayat hikayesini konu edeceği filmde Ol' Blue Eyes lakaplı Sinatra'yı kime oynatacağına henüz karar verebilmiş değil fakat aklında bazı isimler olduğunu söyledi."Johnny Depp ile çalışmak isterim. Eşsiz bir aktör. Bunu nasıl yapıyor bilemiyorum. George Clooney ile çalışmak isterim. Brad Pitt de çok ilginç bir aktör. Tobey Maguire de öyle. Bir çok iyi isim var."Bu isimleri sadece Sinatra projesi için söylemediğini, genel olarak çalışmaktan keyif alacağı isimlerin bunlar olduğunu belirten Scorsese, Sinatra projesinin henüz çok başlarında olduğunu belirtti."Halen Sinatra'nın senaryosu üzerinde çalışıyoruz. Gerçekten zorlanıyoruz çünkü İtalyan-Amerikan'ların tüm imajlarını değiştirmiş bir adamdan bahsediyoruz. Ve bu işin sadece bir kısmı. Politik duruşu, insan hakları mücadelesi, çok konu var...""Bu filmin Göklerin Hakimi (Aviator) ile Sıkı Dostlar (Goodfellas) filmlerimin bir karışımı gibi olmasını istiyorum. Yapı olarak daha çok Goodfellas'a benzemeli. Fakat Aviator gibi, onun hayatının sadece belirli bir bölümünden oluşacak. Sinatra'nın hayatının en başarılı anlarını yapamayız. Bunu denedik. Yapamayız. Biz de üç veya dört farklı Sinatra'nın üzerinden gidelim dedik. Genç Sinatra, yaşlı Sinatra, orta yaşlı, çok yaşlı. Zamanda ileri ve geri gideceğiz ve bunu müzikle yapacağız. Ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Bunu yapmaya çalışıyoruz ve bu da epey zor."Anlaşılan Sinatra'nın hayatını beyazperdede izlemek için epey zaman var. Zaten yönetmenin sıradaki filmi The Invention of Hugo Cabret ismini taşıyor. Film, yazar Brian Selznick'in bir çocuk kitabından uyarlama. Bu filmden sonra Silence ve The Irıshman isimli projeleri var Scorsese'nin. Bu gidişle Sinatra'nın 2012'den önce sinemalarda olması imkansız gözüküyor. Sizce Sinatra'yı kim oynamalı?
Yorumlar
  • bence depp yerinde bir karar.

  • joseph gordon lewitt veya jim carrey olmalı

  • sam worthington olmalı uzak ara...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir