17 Ocak 2008 12:04

SineAnket'e Katıldınız mı?

Beyazperde okurları son dönemin yerli komedilerinden uzak durmayı tercih ediyor...

Beyazperde Ocak ayında son dönem yerli komedi filmlerini tartışmaya açtı. Bu konudaki SineMasal dosyamız ve popülist komediler üzerine Beyazperde yazarlarının yazdıkları okuyucudan yoğun ilgi gördü.Bu hafta SineAnket bölümünde de "Son dönemin yerli komedi filmlerini nasıl buluyorsunuz?" diye sorduk ve şimdilik "Uzak Duruyorum!" cevabı %45 ile önde gidiyor. Şüphesiz 642 kişinin katıldığı anket komedi filmlerinin durumunu ortaya koysa da, bir de bu filmlerin iyi gişe yaptığı gerçeği var. Biz yine de, daha ciddi, daha zekice, daha yaratıcı komedi filmleri izlemek istediğimizi duyuralım.
Yorumlar
  • Böyle saçma filmleri yapmaya tenezzül edenin girişimciliğinden, oynayan oyuncuların oyunculuklarından, bu filmlere para yatırıp giden izleyicinin komedi anlayışından şüphe ediyorum. Tamam, Türk sinemasının gelişmesi için daha çok film yapılmalı ve izlenmeli ama bu kalite kavramından ödün vermemizi gerektirmiyor.

  • Bel altı şakalarından oluşan bir filim nasıl komikse ancak bu sonuç çıkardı zaten,sanat adına bişeyler değilde, ticari maksatlı yapımlar sonucu izleyicinin de bu tepkiyi vermesi çok normal ,''biz enayi değiliz'' diyoruz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir