4 Ocak 2011 01:00

Sinema destek başvuruları 14 Ocak'ta sona eriyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen, uzun metrajlı film yapım ve yapım sonrası destek için başvuruları 14 Ocak'ta sona eriyor.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN"Sinema Filmlerinin Desteklenmesi Hakkında Yönetmelik" çerçevesinde, 2011 yılı birinci dönem uzun metrajlı film yapım ve yapım sonrası destek başvuruları için son iki haftaya girildi. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na yapılacak uzun başvuruların bir dilekçe ile başvuru formu ve istenilen belgelerden oluşacak 13'er adet proje dosyası ile birlikte 14 Ocak saat 17.30'a kadar teslim edilmesi gerekiyor.

Bakanlıktan daha önce destek alan yapımcılar, geri ödemesiz verilen desteklerde söz konusu projelerini tamamlayıp teslim etmeden, geri ödemeli verilen desteklerde ise projelerini teslim edip geri ödemelerini tamamlamadan ikinci kez destek başvurusunda bulunamayacaklar. Başvuru formu ile istenilen belgelere Bakanlığın resmi internet sitesinden ulaşılabilir.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir