2 Ocak 2006 16:51

Sinema Geleceğini Arıyor

Liselerarası kısa film yarışına başvurular başladı

İstanbul Lisesi, ''Sinema geleceğini arıyor sloganı'' ile başlattığı Liselerarası Kısa Film Yarışması'nın üçüncüsünü düzenlemeye hazırlanıyor. Türkiye sınırlarındaki tüm orta öğretim kurumları öğrencilerine açık olan yarışmanın son başvuru tarihi 12 Mayıs 2006.Kurmaca türünde çekilecek, 15 dakikayı geçmeyen tüm filmlere açık olan yarışmada konu sınırlaması da yok. Ancak filmlerin, orijinal formatı ne olursa olsun, PAL sistemi ile kaydedilmiş olması isteniyor.Film izlemekle yetinmiyorum diyen tüm gençlerin yeteneklerini paylaşabilecekleri yarışma kafanızdaki öyküyü çekebilmeniz için de bir fırsat. Daha ayrıntılı bilgi için İstanbul Lisesi Sinema Kulübü'nün sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Yorumlar
  • hocam bence müthiş bi fikir bizim gibi ilgisiz kalan eziq liselilerin baya işine yarıcak bi olay bide arkadaşları kontrol edip adam gibi film çekebilirsek çok güsel olabilir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir