13 Mayıs 2003 23:41

Sinema ve Fotoğraf Bilgi'de Buluşuyor

Bilgi Üniversitesi Mart ayında, 2. Uluslararası Fotoğraf-Sinema Buluşması'na ev sahipliği yapıyor. Bu hafta, fotoğraf ve sinema ilişkisi denilince akla gelen ilk isimlerden olan Nuri Bilge Ceylan'ın filmlerinin ve fotoğraflarının sergileneceği; Nuri Bilge Ceylan Toplu Gösterimi ve Nuri Bilge Ceylan Fotoğraf Sergisi gerçekleştiriliyor. Programı aşağıda bulabilirsiniz:Nuri Bilge Ceylan Toplu GösterimiMayıs Sıkıntısı 11 Mart Salı 19:3025 Mart Salı 19:30Koza ve Kasaba18 Mart Salı 19:30Uzak21 Mart Cuma 19:3022 mart Cts. 14:0023 mart Pazar 14:0024 Mart Pzt. 19:3026 Mart Çrş. 19:30Fotoğraf Sergisi Açılışı15 Mart Cumartesi 16:00 [İfsak]"Kasaba" ve "Mayıs Sıkıntısı"Kamera Arkası Belgeselleri15 Mart Cumartesi 17:00 [İfsak]
Yorumlar
  • Bilgi Unıv. herzaman sinema için güzel projelerle akla geliyor..düzenledikleri toplu gösteriler olsun festivaller olsun hep 12'den vuruyorlar.. yine çok güzel bir organizasyona imza atmışlar..özellikle Nuri Bilge Ceylan toplu gösterileri kaçırılmaması gereken bir fırsat.. ama bu organizasyon sadece Nuri Bilge'yle sınırlı kalmasaydı keşke..kısa metrajlı filmleriyle böyle işlere imza atmış pekçok Bilgi sinema mezunu arkadaş tanıyorum..onlarında filmlerine keşke yer verselerdi.. ama yinede kaçırılmaması gereken bir organizasyon bence..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir