27 Kasım 2007 11:37

Sinemaç Sonuçlandı!

Beyazperde'nin sorularını cevaplayanlar kazandı. İşte kazananların tam listesi...

Sinemaç bölümüne daha fazla ağılrık vereceğimizi, okuyucularımıza sürekli yeni ve özel hediyeler kazandıracağımızı daha önce yazmıştık. İşte yeni Sinemaç'ın galipleri! Şanslı okuyucularımız, hediyelerini almak için adreslerini editor@beyazperde.com adresine mail atmayı sakın unutmasınlar!4 yıl ve The Four Feathers cevaplarını bilen şanslı okuyucular: Neslihan Oray (nnnes) - Elizabeth Defteri Fatma Budak Karakaş (fadornik) - Elizabeth Defteri Barış Onur (ranquin) - Arı Filmi Yılbaşı Ağacı Çiğdem Çakın (çiğdem94) - Arı Filmi Yılbaşı Ağacı Hale Özyurt (hale_zyurt) - Elizabeth Bileziği ??? (die99) - Elizabeth Bileziği
Yorumlar
  • ben tamamıyla masumane ve en içten dileklerimle soruyorum kesinlikle bir art niyet olmadan :)beyazperde bu seçimleri ne zaman ve neye göre yapıyor ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir