2 Nisan 2012 00:00

Sinemada dev birleşme

Türkiye'nin 2 prestijli markası AFM ve CINEBONUS'lar artık ismini değiştiriyor.

Yaklaşık 1 senedir birleşmeleri gündemde olan 2 markanın, Rekabet Kurulu'nun onay vermesiyle geçtiğimiz aylarda birleşme sağlanmıştı.

turksinemalari.com'un haberine göre, MARS ENTERTAİNMENT GROUP bünyesinde faaliyet gösteren CİNEBONUS salonları ile AFM bünyesinde faaliyet gösteren AFM salonları 1 Nisan 2012 tarihi itibarıyla Türkiye'de bulunan tüm salonlarını CİNEMAXİMUM olarak devam ettirecekler.

AFM adına faaliyet gösteren, İSTANBUL'da 10, ANKARA'da 3, İZMİR'de 3, ANTALYA-BURSA-ÇANAKKALE-ORDU-SAMSUN-TEKİRDAĞ ve SAKARYA'da 1'er salon olmak üzere 23 salon bulunmaktaydı.


CINEBONUS adına faaliyet gösteren, İSTANBUL'da 14, ANKARA'da 5, İZMİR'de 3, MERSİN'DE 2, ADANA, SAKARYA, ANTALYA, AYDIN, DENİZLİ, ERZURUM, ESKİŞEHİR, KAYSERİ, KOCAELİ, KONYA, OSMANİYE ve TRABZON'da 1'er salon olmak üzere 36 salon bulunmaktaydı.


01 Nisan Pazar günü itibarıyla AFM markasında 23 salon, CİNEBONUS markasında 36 salon olmak üzere toplam 59 sinema salonunun markası CİNEMAXİMUM oldu.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir