25 Eylül 2009 10:12

Sinemagazinsel Haberler

Saat'li bomba!

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi geliyor, Gece'nin Kanatları'nda. Filmde Beren Saat, Gece isimli bir canlı bombayı oynayacakken Alper Kul bir militanı canlandıracak. Ama bu iki isim geçmişte sevgili olduklarından Alper Kul projeden çekilme kararı alınca Kırmızıgül Kul'u filmde oynamayı ikna etmiş...Mahsun Kırmızıgül, üçüncü filmi Gece'nin Kanatları'nda canlı bomba olmaya yemin eden yoksul bir kızın aşkla verdiği savaşın hikayesini anlatacak. BEREN SAAT GALERİSİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN!
Yorumlar
  • filmlerinin teması iyi olabilir fakat anlatımı yaptıgı müzik gibi arabesk!!yogunlastıgı tek nokta insanları nasıl duygulandırabilir,sinema salonundan nasıl aglatarak cıkarabilirim..daha geniş ufuklu hareket ederse filmlerinde anlatmak istedigini daha iyi aktarabilir.bakalım zamn ne gosterecek??

  • Kırmızıgül gerçkten yapabilceklerinin en iyisi yapıyor..Yeni projeside hayırlı olsun.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir