25 Eylül 2009 10:12

Sinemagazinsel Haberler

17 büyüktür 14!

Tom Cruise ve Nicole Kidman'ın evlatlık çocuğu 14 yaşındaki Connor Cruise oyuncu olmaya karar vermiş. Connor'un öğretmeni de Hannah Montana setinde izleyip çok beğendiği Miley Cyrus olacak.Seven Pounds'da Will Smith'in çocukluğunu canlandıran Connor oyunculuğa adımını attı. Elle dergisiyle yaptığı röportajda Connor'ın iyi bir oyuncu olmak için çok çalıştığını söyleyen 17 yaşındaki Miley Cyrus'un öğretmenlik işine de el attıktan sonra daha neler yapacağını hayret ve abırsızlıkla bekliyoruz.
Yorumlar
  • sayın ekrem bey bu kadar sacma yorum görmedimavukatların anası nicole mi de avukat olmşlar yorum yapmak için yorum yapıosunuz ya..

  • Benimde Nicole Kidman gibi bi annem olsa bende oyuncu,öğretmen,yönetmen,mühendis,doktor,Avukat ne varsa olurdum:)

  • ya pardonda bu kız daha neki öğretmen oluyor yani? yılların tecrübesi mi kendini kanıtlamış bir oyuncumu yani bir çocuk dizisinde 2 gitar çaldı diye nasıl öğretmen seviyesine erişti anlamıyorum? yeni oyuncu olacak birine yani bu işin temellerinin verileceği en önemli dönemlerinden birinde yani bu kızdan başkasını bulamadılar mı cidden merak ettm

  • amerika nasıl bir ülke herkesin bu kadar kolay para kazanabildiği inanmak o kadar zor ki :) miley cyrus kendine oyunculuk dersi vermeden nasıl bir başkasının öğretmeni olabiliyor ki :)) işte tam burada paranın gözü kör olsun dedirten cümleler çıkıyor ağzımdan :( neysee kolay gelsin Miley ehh anne babası süper oyuncu olan evlatlık bir yeni yetmenin de oyuncu olmaması için bir neden yok.babadan oğula geçen bir meslek gibi oyunculuk zaten :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir