25 Eylül 2009 10:12

Sinemagazinsel Haberler

Angelina ile evlenmeyeceğim!

Pitt, Parade dergisine gerçek aşk, gay evlilikleri ve uyuşturucu hakkında konuştu.Angelina Jolie'yi aşkı ve ruh ikizi olarak tanımlayan Brad, 'Evlenecek misiniz?' sorusuna, 'Eğer herkes için yasal olursa belki evleniriz.' diye cevap verdi. Gay çiftlerin de evlenme hakları olduğunu savunan Brad Pitt, çevresinde mutlu gay aileler olduğunu söyledi. Kendi ailesinin de dünyadaki en mutlu ve en harika ailelerinden biri olduğunu vurgulayan Brad Pitt, sevdiği insanlarla birlikte olmaktan mutluluk duyarak sözleriyle bir aile babası tablosu çizdi. Jolie ile evlenmediklerinden dini grupların attığı maillerden ve diğer insanların bu konuyla ilgili açıklamalarından rahatsızlık duyduğunu belirten Pitt, kimsenin bir başkasının hayatına karışmasını doğru bulmadığını da iletti.Hollywood'da ilk geldiği zamanlarda uyuşturucu kullanmaktan hoşlandığını da söyleyen yıldız, zaman içinde bundan sıkıldığını ve yapabildiği kadarıyla uyuşturucudan uzak durduğunu açıkladı.
Yorumlar
  • belkii ewlenirmişşş mişş ne demek belkii evlenmiceksen kadının duygularıyla neden oynuyosunki...!

  • hollywood ünlüsü denince aklıma brad ve angie gelir. neden evlensin ki? para problem değil. mahalle baskısı da yok zaten. neden evlensin. çocuk yapar, beraber yaşar, filmlerine devam eder. en iyisi bu... herşeyi açıkça anlatmasıyla bir daha kalbimde taht kurdu brad...

  • erkek adam ne dıyosa dogrudur

  • ?????????

  • aman brad seninle ugrasamam:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir