25 Eylül 2009 10:12

Sinemalar Kapalı!

Meksika'da domuz gribi sinema sektörünü de etkiliyor. Sinemalar gösterime ara verdi...

Meksika'nın en popüler ve geniş sinema zincirleri, domuz gribi nedeniyle gösterime ara verdiklerini açıkladı. Cinepolis ve Cinemex ülkenin en popüler sinemalarından çoğuna sahip!Domuz gribi nedeniyle ölümlerin ardından okullar ve müzeler gibi alanlar da kapatılmıştı. Gribin sadece insan sağlığını değil, ekonomiyi de derinden etkilediği açıklandı. Gribin etkisini artırmasının ardından, pek çok organizasyon iptal edildi. Domuz gribi Meksika'da 81 kişinin ölümüne neden oldu.
Yorumlar
  • illet bir hastalik gercekten, domuzlar icin asisi mevcut, soz konusu insana gecebilen virutik bir hastaligin onceden tedbiri alinip insanlar icinde yapilsaydi asisi simdi rahat ederdik.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir