26 Ocak 2015 10:18

Sinemalarda bu hafta: 7 film vizyonda!

Sinemalarda bu hafta Fahriye Evcen, Burak Özçivit oynadığı Aşk Sana Benzer filminin büyük ses getirmesi bekleniyor.

Sinemalarda bu hafta Fahriye Evcen, Burak Özçivit ve Yavuz Bingöl'ün oynadığı Aşk Sana Benzer filminin büyük ses getirmesi bekleniyor. Macera, aksiyon, romantik filmlerin fragmanlarını ve konu özetlerini haberimizde bulabilirsiniz.


Mynet Sinema için vizyondaki flmleri yorumlayan sinema eleştirmenleri Uğur Vardan, Ali Ulvi Uyanık ve Murat Özer bu hafta Benim Komşum Bir Melek, Arayış, ve Neden Tarkovski Olamıyorum... filmlerini yorumlayarak puanladı.Aşk Sana Benzer Filminin Konusu

"Ali, Ege'deki bir balıkçı kasabasında, aile yadigarı bir restoran işletmektedir. Bir gün kasabaya Deniz adında bir kız gelir. Deniz ve Ali arasında büyük bir aşk başlar. Kasaba sakinleri dondurmacı Nebahat, manav Ayhan, balıkçı Yaşar, Saadet ve Yusuf Baba bu büyük aşkın şahididir. Egenin sıcak türküleri tadında bir aşk yaşanırken, Deniz'in bilinmeyen geçmişi onların mutluluğunu gölgeleyecektir."Neden Tarkovski Olamıyorum?


Filmin Oyuncuları: Tansu Biçer , Menderes Samancılar , Esra Kızıldoğan , Vuslat Saraçoğlu

Filmin Konusu

Büyük hayalleri olan ve hayatını televizyona ucuz türkü filmleri çekerek sürdüren 35 yaşındaki bir yönetmenin, Bahadır’ın traji-komik hikayesi. Görünüşe göre her şey, Bahadır’la, Tarkovski gibi filmler çekme arzusunun arasında duruyor gibi. Bahadır bir yandan bu görkemli filmi çekmek için imkan arıyor, öte yandan özensizlik dolu ortamlarda çalışmasını sürdürmek zorunda.


NEDEN TARKOVSKİ OLAMIYORUM? FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Çılgın Kamp

Filmin Oyuncuları: Volkan Ünal , Burak Temiz , Yiğit Karadayı , Furkan Şentürk , Ece Naz Mutluer , Baran Çağlar , Batuhan Dindar , Lidya Pınar. Çılgın Kamp filminin yönetmen koltuğunda ise Aram Gülyüz , Emir Khalilzadeh oturuyor.

Filmin Konusu

Birbirleriyle bir türlü geçinemeyen ve sürekli kavga eden iki grup çocuk, yazlarını geçirmek üzere aynı kampa giderler. Kampta farklı geçmemektedir, devamlı yarış halinde olan grup başların iş açmakta ustadır. Öte yandan Azmanlar adlı çete hapisten kaçıp da kampı ele geçirmeye kalkışınca, diğer iki grup birleşip Azmanlar´a karşı savaş açarlar.

ÇILGIN KAMP FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Köstebekgiller: Perili Orman

Filmin Oyuncuları: İnci Türkay , Ruhi Sarı , Evrim Akın , Reyhan Asena Keskinci. Filmin yönetmen koltuğunda ise Mustafa Kotan oturuyor.

Filmin Konusu

Animasyon – Kurmaca film, Köstebekgiller: Perili Orman’da doğal güzellikleri yok ederek zenginliklerine zenginlik katmaya çalışan otel sahibi Fahri Fırfır ve otel müdürü Şehnaz Şıkır’a karşı,
ormanı korumak için mücadele veren bir ailenin, sevimli köstebekler Boyo, Süslü, Kösteban, Köstepem ve Köstosun’la işbirliği sonucu yaşadığı maceralar anlatılıyor.


KÖSTEBEKGİLLER:PERİLİ ORMAN FİLM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINBenim Komşum Bir Melek

Filmin Oyuncuları: Naomi Watts , Bill Murray , Melissa Greenspan , Lenny Venito , Reg E. Cathey , Deirdre O'Connell , Terrence Howard , Ann Dowd , Melissa McCarthy , Nathan Corddry. Theodore Melfi. Filmin yönetmen koltuğunda ise Theodore Melfi oturuyor.

Filmin Konusu

Bekar anne Maggie, 12 yaşındaki oğlu Oliver ile Brooklyn’deki yeni evlerine taşınır. Çalıştığı hastanede mesai yapmak zorunda kalan Maggie’nin, Oliver’ı, komşusu Vincent’a emanet etmekten başka şansı kalmaz. Fakat Vincent, alkole ve kumara düşkünlüğü ile bilinen, huysuz bir adamdır. Vincent bu genç adamın büyümesine yardımcı olurken Oliver da Vincent’ın iyi ve yufka yürekli tarafını ortaya çıkarır.


BENİM KOMŞUM BİR MELEK FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN


Arayış


Filmin Oyuncuları: Bérénice Bejo , Annette Bening , Maxim Yemelyanov , Abdul Khalim Mamutsiev , Zukhra Duishvili , Lela Bagakashvili , Yuriy Tsurilo , Anton Dolgov , Mamuka Matchitidze , Rusudan Pareulidze. Filmin yönetmen koltuğunda ise Michel Hazanavicius oturuyor.

Filmin Konusu

1999 İkinci Çeçen Savaşı. Hadji savaşın ortasında ailesi öldürüldükten sonra mülteciler arasına katılarak kaçar. Bölgede göreve giden Avrupa Birliği Heyeti Başkanı Carol ile kaçtığı yerde tanışır.
Carol, küçük çocuğu evine alır ve çocuk yavaş yavaş hayata dönmeye başlar. Bu sırada Hadji’nin ablası Raissa onu her yerde aramaya başlar. Bir de yavaş yavaş katile dönüşen eski Rus müzisyen Kolia vardır.


ARAYIŞ FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN


Cesur Tom: Sihirli Ayna


Filmin Konusu

Fakir bir çiftçinin oğlu olan ve babasından kalan toprağı yeniden verimli hale getirmek için tüm gücüyle uğraşan Tom kısa boylu bir çocuk olabilir ama cesareti ve zekâsı kimselerde yoktur. Bir gün karşısına sihirli bir ayna çıkar ve ona bir kızın resmini gösterir. Aynaya göre bu kız O’nun ruh ikizidir. Bu kızı bulmak için şehre doğru yola çıkan Tom’u çok uzun ve heyecanlı bir macera beklemektedir.


CESUR TOM:SİHİRLİ AYNA FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir