13 Mayıs 2003 23:41

Singer İmzalı Galaktika

Ülkemizde de gösterilen ve çok sevilen TV dizisi BATTLESTAR GALACTICA-GALAKTİKA tekrar beyazcama dönmeye hazırlanıyor. Dizinin yapımcısı ise 21 Şubat günü X-MEN 2'yi çekeceğini duyurduğumuz Bryan Singer. Singer'ın X-MEN 2'nin çekim programının izin vermesi halinde GALAKTİKA'nın pilot filmini de yöneteceği duyuruldu. Ünlü yönetmenin, X-MEN'de beraber çalıştığı Tom DeSanto'yu da GALAKTİKA dizisinin yapım ekibine aldığı açıklandı.Singer, X-MEN deneyiminden çıkardığı en önemli dersin bilim kurgu hayranlarının isteklerine sadık kalmak ve dizi ya da çizgi romanların orijinallerinden çok uzaklaşmamak olduğunu söyledi. GALAKTİKA'yı da bunun ışığında tekrar yaratacaklarını ifade eden yönetmen, TV dizisini uyuyan bir dev olarak adlandırdı.GALAKTİKA 70'li yıllarda ABD'de, 80'li yılların başında ve de 90'larda olmak üzere iki defa da Türkiye'de televizyonlarda yayınlanmıştı. Şeytani kuvvetler tarafından yaşadıkları uzay kolonileri yok edilen insanlardan sağ kalanların, yaşamlarını devam ettirmek için uzay gemisi filoları halinde yolculuk ederek, dünyamızı aramalarını anlatan dizinin bir çok hayranı bulunmakta.
Yorumlar
  • bence galaktika şu ana kadar seyrettiğim filimler arasında en iyisi yorumlaması gerçekten zor bir filim ne zaman ne olacağı anlaşılmayan gerçekten iyi bir filim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir