13 Mayıs 2003 23:41

Singer'dan X-Men 2

X-MEN'in de yönetmeni Bryan Singer, X-MEN 2'yi de kendisinin çekeceğini açıkladı. Empire dergisine konuşan Singer, şakacı bir üslupla " X-MEN'in devam filmini ben çekeceğim, sanırım filmin adı da X-MEN 2 gibi bir şey olacak" dedi.Nasıl bir film beklememiz gerektiğine ilişkin bir soruya da, Singer şöyle yanıt verdi: "Biraz daha fazla para harcayacağız, bazı yeni ve harika karakterleri filme sokacağız... ben halen X-MEN 2 senaryosu üzerinde çalışıyorum ve bu da çekim aşamasına gelene kadar tüm vaktimi ve enerjimi alacak".Singer'ın üzerinde çalıştığı CONFESSIONS OF A DANGEROUS MIND filminin bütçe sorunları nedeniyle çekilemediğini duyurmuştuk . Bu nedenle yönetmenin tüm vaktini X-MEN 2'ye ayıracağı ve filmi 2002'de vizyona soklamaya çalışacağı sanılıyor.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Filmlerdeki çekim hataları Filmlerdeki çekim hataları

   Milyonlarca dolar harcanan Hollywood yapımlarındaki hatalı sahneler, dikkali izleyicilerin gözünden kaçmadı!

  • Dakota Johnson festivale damga vurdu Dakota Johnson festivale damga vurdu

   Marakeş Film Festivali’nin jürisinde yer alan genç oyuncu Dakota Johnson güzelliğiyle festivale damga vurdu.

  • Efsane filmler hakkında bilinmeyen gerçekler Efsane filmler hakkında bilinmeyen gerçekler

   Mutlaka aralarından bazılarını izlemişsinizdir ama eminiz ki bu bilgileri bilmiyorsunuz. İşte ünlü filmlerin perde arkasından eğlenceli ve bir o kadar da şaşırtıcı bilgiler...

  • Sinema tarihinin en seksi karakterleri Sinema tarihinin en seksi karakterleri

   İngiliz sinema portalı Chili’nin katılımcılarına sorarak hazırladığı ve binlerce sinemaseverin tercihlerine dayanılarak oluşturulan “Sinema tarihinin en seksi kadın ve erkek karakterleri” sıralaması yayımlandı.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir