2 Ocak 2008 09:46

Sınıfı Geçenler

19. Ankara Uluslararası Film Festivali'nin, Ulusal Kısa ve Belgesel Yarışma bölümlerine başvuran filmlerin ön eleme sonuçları belli oldu.

Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından 13-23 Mart 2008 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 19. Ankara Uluslararası Film Festivali'nin, Ulusal Kısa ve Belgesel Yarışma bölümlerine başvuran filmlerin ön eleme sonuçları belli oldu.Festival kapsamında düzenlenen "Ulusal Kısa Film Yarışması" için A. Ü. İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü Öğretim Görevlisi Bülent Özkam, SİYAD üyesi Cumhur Canbazoğlu ve Kısa Film Program Koordinatörü Kıvanç Yalçıner'den oluşan ön eleme Seçiciler Kurulu; 13 kurmaca, 10 canlandırma ve 11 deneysel olmak üzere toplam 34 filmin yarışmaya katılmasına karar verdi.Ön eleme sonuçlarını öğrenmek için hemen tıklayın!
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir