13 Mayıs 2003 23:41

Sır Çocukları'nın Çekimleri Tamamlandı

Yapımcılığını ünlü yönetmenlerimizden Yılmaz Atadeniz'in üstlendiği, sokakta yaşayan çocuklar ya da bilinen adıyla sokak çocuklarını konu alan Sır Çocukları'nın çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Umut Çocukları Derneği başkanı Yusuf A.Kulca'nın da desteklediği "Sır Çocukları"nı Ümit Cin Güven ve Aydın Sayman yönetti. Senaryosu da Ümit Cin Güven ve Sayman'a ait olan film, Adana'daki evinden kaçarak İstanbul'a gelen Cemil'in sokak çocukları arasına girerek yaşadıklarını konu ediniyor.Eurimages ve Kültür Bakanlığı'nın katkılarıyla çekilen film, kadrosunda Nur Sürer, Mehmet Ali Alabora, Beyazıt Öztürk ve Fırat Tanış ile Özgü Namal gibi oyuncuları barındırıyor. "Sır Çocukları" bu sene sonuna kadar gösterime girmiş olacak.
Yorumlar
  • sömürüye kaçmadan anlatılmış.takdir ettim.özellikle de oynayanların herhangi bir maddi destek beklemeden bu projede yer almaları çok güzel.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir