13 Mayıs 2003 23:41

Sir İan McKellen'in Gandalf Açıklamaları

"Yüzüklerin Efendisi"'nin beyazperdedeki Gandalf'ı İan Mckellen rolü hakkında açıklamalarda bulundu.McKellen oyunculuğuna referans olarak sadece ve sadece Tolkien'ın romanınıaldığını, başka hiçbir Tolkien uyarlamasına kulak asmadığını belirtti.Role kendinden kimi replikler katmak istediğini söyleyen İngiliz asıllı oyuncu,oynayacağı rolün ağır bir sorumluluk gerektirdiğini ifade etti. Gandalf'ın fiziksel görünüşüyle ilgili sorularıysa,kılıç ustası ve aksiyon kareografı Bob Anderson sayesinde çok zorluk çekmeyeceğinisandığını dile getirerek yanıtlayan aktör, belli bir kalitenin üzerindeki oyuncularınfiziksel görüntüyle ilgili detaylardan dolayı zorluk çekmeyeceğini belirtti. İan Mckellen ne derse desin kendisini ak sakallı Gandalf olarak düşünmek herkese biraz güç geliyor.
Yorumlar
  • ama gördükkü gandalf rolüne çok yakıştı. Başkası oynasa belki bu kadar filmi beğenmizdim. yüzüklerin efendisi,xmen den başka birde apt pupil de izledim. yine çok başarılı. gerçekten büyük bir aktör. başka filmlerini bulup izlemeye çalışacağım. inşallah hobbit tede oynar. yoksa gandalf ı başka kim oynayabilir ki? ( bence oynayamaz)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir