26 Mayıs 2006 12:29

Sir Teabing Chan'e Karşı

Ratner'in gözü McKellen'a takıldı

Brett Ratner'in Bitirim İkili 3'ü sinemalara taşıyacağını hatta Chris Tucker'ın film için 20 milyon dolarlık hatırı sayılır bir anlaşmanın altına imza attığını duyurmuştuk.X-Men: Son Direniş'le ilgili The Hollywood Reporter'a verdiği röportajda Ratner, Bitirim İkili 3 hakkında da konuşmuş. Yönetmen Ian McKellen'ın filmine çok yakışacağını ve filmdeki kötü adamı başarıyla canlandıracağını düşünüyormuş.X-Men 3'te de Ratner'le çalışan McKellen'ı geçtiğimiz hafta boyunca Da Vinci Şifresi'nin en başarılı performansını sergilerken, Sir Teabing karakterinde izledik. Usta aktörün Bitirim İkili ekibine katılıp katılmayacağı henüz belli olmasa da ikinci filmin ateşli güzeli Roselyn Sanchez'in dönüşünün kesinleştiğini duyuralım.
Yorumlar
  • Magneto - Gandalf - Teabing Kötü-İyi-Kötü hepsini oynuyor. Çok büyük oyuncu Sİr Ian kesinlikle Oscar'ı almadan ölmemeli bu yüzden daha seçici olmalı bence

  • Ian McKellen bilmiyorum neden hiç tek başına bir filmde başrolde oynamıyor anlamadım.Bi Robin Williams gibi bir Mel Gibson gibi büyük işler yapabilir ki ben en büyük hayranlarındanım.Keşke şöyle Oscar'lık bir filmde rol alsa da kendisi de Oscar alsa.Çünkü büyüklüğünü kanıtladı bence..

  • Ian Meckellen'ın kalitesi tartışılmaz, son zamanlarda beyazperdeden hiç düşmüyor oluşundan da bu açık zaten, herkes onunla çalışmak istiyor. Her türlü karakteri canlandırabilecek bir potansiyele sahip ne de olsa...Ancak fikrimce, biraz geri çekilip özletsin kendini. En iyi senaryoyu değerlendirsin eline gelenlerden.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir