24 Ocak 2006 12:05

Siren'ler Raimi İçin Çalıyor

Üstad korkulu günlerinin izinde

Her ne kadar Örümcek-Adam'ın babası olarak aklımıza geliyorsa da Sam Raimi'yi kült korku klasiği Evil Dead'le tanımıştık. Rop Tapert'le Ghost House Pictures'ı kuran Raimi, Japon korku oyunu Siren'in film haklarını satın aldı.Keiichiro Toyama tarafından yaratılan oyunda, bir Japon köyünde kapana kısılan on insanın kurtulması için uğraşıyorsunuz. Bazı güçler tarafından insanların birer birer kötü yaratıklara dönüştürülmesi ile de her köşe başında başka bir tehlike ile karşılaşıyorsunuz.Michael Gordon'un senaryosunu yazacağı Siren'in çekimlerine ne zaman başlanacağı henüz belli değil.
Yorumlar
  • Yahu Sam Raimi deyince aklıma gelen ilk film A Simple Plan oluyor. Kusura bakmayın ama nefis bir kara film örneği olan bu filmi neden kimse bilmez neden yazmaz anlayabiliyor değilim. Böyle bir filmden önce neden Spider Man hatırlanır onu hiç anlayabiliyor değilim. :(((((

  • Sam Raimi kesinlikle iyi bir iş çıkaracak..Bekleyelim ve görelim...

  • Sam Raimi'nin ve de beklenmedik japon korku severlerin gazıyla iyi bir patlama yapan The Grudge/garez filmi bence bir kaç efekti v de boyalı çocukları dışında pek de işe yarar bir korku örneği değildi inşallah bu film daha iyi bir örnek olur ve de bol bol makyaj ses ve de görüntü efekti olmadan da korku filmi yapılabilir ibaresi bizi yanıltmaz..

  • filmin konusu güzel,e işin içinde raimi olunca güzel bir film olacağa benziyor...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir