27 Kasım 2006 11:19

Şirinler Başlıyor!

Bilgisayar katkılı ve 3-D bir üçleme...

Televizyonların vazgeçilmez eğlencesi Şirinler, 21. yüzyılın animasyon teknolojilerine uygun bir şekilde sinema filmi olmaya hazırlanıyor. Yapımcı Jordan Kerner, dizinin 234 bölümünü de izlediklerini ve filmin hazırlıklarına başladıklarını söylüyor. Üçleme olarak tasarlanan projenin sinemaya uygun epik bir tarzı olacak. Ayrıca Gargamel'in geçmişi de ilk defa bu filmlerle gözler önüne serilecek.Şirinler Belçikalı çizgi romancı Peyo tarafından yaratıldı. Fakat bütün dünya onları Hanna-Barbera Productions'ın hemen hemen bütün dünya ülkelerinde gösterilen keyifli çizgi filmiyle tanıdı. Avrupa'da bir köyde yaşayan bu şirin mavi canlılar üzerine zamanında çok şey yazıldı, çizildi. Kimi, köyün klasik bir komün olarak tasarlanmasına vurgu yaptı, kimi de Şirinler'in büyü ve sihirle uğraşmasının altında farklı dinsel kaygılar aradı.
Yorumlar
  • bunlar kadar tatlı çizgi film kahramanları az ya

  • daha ufacık bir çocukken şirinlerin birgün film olacağını hayal ederdim...belki aradan çok uzun yıllar geçti ama sanırım bu hayalim gerçekleşiyor:)

  • heey!!şirinleri çok severim ben:)hala denk geldikçe izlerim tvde ve yaşıma rağmen gülerim, eğlenirim...sinema filmi dizisi gibi tat verir mi bilmem, sonuçta formatı başka olur...hatta seslendirenler bile farklı olur muhtemelen...olsun yine de izlerim ben çabuk yapsınlar merak ettim:))

  • son zamanlarda duydugum en guzel haber.teshekkurler beyazperde.teshekkurler shirinler.teshekkurler shirinlerin yaraticilari.chok sevindim.

  • şirinlerle büyüdük biz.filmi vizyona girerse onu da izlerim herhalde.çok şirin varlıklardı onlar.keşke yine televizyonda verseler. :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir