25 Eylül 2009 10:12

Şirinler-The Movie

Columbia ve Sony Pictures, büyük bir Şirinler projesinin hazırlıklarına başladı...

Seksenli yılların çocukları için seçenekler azdı. Televizyon bugünkü kadar bol alternatifli değildi. Ortada DVD ve VCD'ler yoktu. Internet ise henüz bilim kurgu romanlarında bile yoktu.Çocuklar için cumartesi günleri televizyonda gösterilen Şirinler büyük mutluluktu. Her bölümde ana kahramanlar, kötüler, orman ve evler aynı olsa da, bu kült çizgi film eşsiz bir haz verirdi. Yıllar sonra, aynı bölümleri DVD'den izlediğimizde ise aynı tadı alamadık. Herhalde büyümüştük...Fakat bu durum Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation'ın Smurfs projesiyle heyecanlanmamıza engel olmadı. David Stem ve David Weiss, yarı animasyonun senaryosunu yazmaya bile başlamışlar.1958 yılında Peyo tarafından yaratılan Şirinler önce çizgi roman formatında hayat buldu. Çizgi film olunca, özellikle 1981-1990 döneminde dünya çocuklarının gözdesi oldu.
Yorumlar
  • İçimdeki çocuğu uyandıracak bir haber olmuş :) gelsin bakalım .

  • süper bir haber, sabırsızlıkla bekliyorum !

  • Harika bi haber Çocukluk hayali be

  • Eskiden Şirinlerin 3 boyutlu uzun metraj filmi niye yapılmıyor diye düşünürdüm. Şimdi bunun gerçekleşiceğini duyunca çok sevindim. Gargameli de gerçek bir oyuncu canlandıracaktır umarım. Ama inşallah ortaya Arthur ve Minimoylar gibi vasat bir şey çıkmaz!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir