25 Eylül 2009 10:12

Sirk Vampiri!

John C. Reilly, ünlü Cirque du Freak serisinden uyarlanacak sinema filmine katıldı...

Cirque du Freak serisi kısa zamanda türünün en başarılı eserleri arasına girdi. Hikaye aslında çok basit. Gizemli bir sirki izlemeye giden 14 yaşındaki bir çocuk, bir takım aksiliklerin ardından sirkin gizemli vampirinin yardımcısı oluyor ve yeni bir hayata başlıyor.Serinin kült yazarı Darren Shan, vampirler, örümcek, sirk gibi korku sinemasının çok tüketilmiş ikonlarını zaman zaman keyifli, zaman zaman ise ürkütücü bir şekilde ele alıyor ve taze bir yaklaşım yakalıyor.Filmin karizmatik vampirini John C. Reilly'nin canlandırmasına karar verildi. Projenin yönetmenliğini Paul Weitz üstleniyor.Bizden söylemesi, müthiş bir vampir serüveni izlemeye hazır olun!
Yorumlar
  • İnşallah güzeldir...

  • temalar her zaman aynı şeylerin üzerine inşa edilsede Paul Weitz iyi bir yönetmen farklı bir bakış açısıyla o bilinen şeyleri sunumda farklı hale getirebilme yeteneğine sahip.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir