13 Mayıs 2003 23:41

Sırlar Odası Ön Gösterimde Rekorla Başladı

Dünyanın dört bir yanındaki hayranları tarafından heyecanla kucaklanmayı beklenen Harry Potter ve Sırlar Odası, vatanı İngiltere'deki ön gösterimlerinde bir rekora imza attı. Ön gösterimlerin gerçekleştiği 519 sinemada 12.3 milyon dolar hasılat yapan Sırlar Odası, böylece 10.4 milyon dolarla daha önce yine Harry Potter serisinin ilk filmine ait olan rekoru kırmış oldu.Tüm zamanlarda, ön gösterim başarılarıyla göz doldurmuş diğer yapımlardan bazıları şunlar;9.1 milyon dolar ile Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği, 4.2 milyon dolar ile Sevimli Canavarlar, 3.6 milyon dolar ile Yıldız Savaşları: Bölüm II.15 Kasım'da İngiltere ve Amerika'da gösterime girecek olan Sırlar Odası için Türk sinemaseverlerin 29 Kasım'ı beklemeleri gerekecek...
Yorumlar
  • İlk filmi fazla beğenmemiştim. Kitabın resimlisi gibiydi ve dublaj da gerçekten çok kötüydü. Umarım ikincisi daha iyidir. Duyduğuma göre daha karanlık ve daha hareketliymiş. Umarım Yüzük Kardeşliğinden biraz feyz almışlardır.

  • ben ilk filmi seyredemedim ama onu syretmeden de ikinci filmin anlaşılabileceğini okudum bu konuda daha fazla bilgisi olan var mı acaba?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir