12 Ekim 2004 14:45

Sith'in İntikamı Aydınlanıyor

Yıldız Savaşları beklenenden de karanlık. Fragmandan önce…

2005 Mayısına ne kaldı ki? Yıldız Savaşları: Bölüm III-Sith'in İntikamı tüm fanlar tarafından hala heyecanla beklenirken, filmin fragmanını izleme sabırsızlığımız da artıyor. Fragmanı izleme şansı yakalamış az sayıda şanslı insandan gelen dedikodularsa; Bölüm 3'ün düşündüğümüzden de karanlık olacağını gösteriyor.TheForce'un anlattığına göre, fragman; Bölüm 3'ten beklenen tüm yaratıcı görselliğe sahip ve çok hızlı akan bir şov. Ancak bir anda fragmandaki hızlı tempo değişiyor ve işte hepimizin uzun süredir beklediği sahne geliyor:Yaklaşık 40 saniye boyunca Anakin'i siyah bir başlık giymiş ve şeytani bakışlarla bakarken izliyoruz. Peşinden patlayan volkanlar, volkanik görünümlü arazide dolaşan yengeç benzeri yaratıklar geliyor ve tüm bunların arkasında da Darth Vader'ın nefesi, sonrasında karanlık…Ve işte yıllardır beklenen diyalog:Sidious: ''Lord Vader…''Vader: ''Evet''Sidious: ''Yüksel''Sonrasında Anakin'i tamamen Dart Vader kıyafetlerine bürünmüş olarak bir operasyon masasının başında görüyoruz, ayağa kalkıyor ve fragman, Bölüm III'ten sahnelerin çok hızlı olarak ekrana yansımasıyla devam ediyor. İmparatorluk yükseliyor, Dart Vader yükseliyor, kısaca Bölüm III'te karanlık yükseliyor. Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin, Yıldız Savaşları'nda yaşanacak hiçbir gelişmeyi kaçırmayın.
Yorumlar
  • bunlar hata yapıyor bence 20 mayıs fena olmaz çünkü her cuma çıkıyor takviminize bakın beni anlarsınız

  • Valla fragramı belki abartısız 50kere izlemişimdir..(dur şu yazıyı yazayım birdaha izleyim canım çekti)..Valla film vizyona girdiğinde ortalığı kasıp kavuracak...Ne gişe hasılatı kalır nede başka birşey...Hele hele İMPARATOR ve VADER ın arasındaki RİSE muhabbeti manyaktı....Ama 5-6 ay var bekle babam bekle....ASLINDA TÜM STARWARS FANLARINI DONDURUP 18MAYISTA ÇÖZMEK LAZIM..:)))

  • İsmini duyduğumda tüylerimi diken diken eden tek film bu Star Wars III!Az kaldı ama bende de sabır az kaldı.Beklediğimize değecek gibi görünüyor.Hadi hayırlısı..!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir