16 Haziran 2004 19:00

Sith'in İntikamı!

Episode III böyle mi anılacak?

Yıldız Savaşları: Bölüm III'ün ismi ne olacak? Gizli Tehlike kulağa hoş geliyordu. Klonlar'ın Saldırısı çok esrarengizdi! Peki sinemada izleyeceğimiz son Yıldız Savaşları filmine ne diyeceğiz? USA Today, George Lucas'ın ağzını aradığında ne buldu biliyor musunuz?Today muhabiri bir ödül töreninde sıkıştırdığı Lucas'a yeni filmin adının Rise of the Empire (İmparatorluğun Yükselişi) olup olmayacağını sorar. Lucas hayır der. Peki ya Revenge of the Sith (Sith'in İntikamı?) Lucas sadece gülümser... Kasım ayında ilk teaser fragman çıktığında filmin ismini öğreneceğimize şüphe yok. Sith'in İntikamı'na gelince, sizce bu doğru olabilir mi?
Yorumlar
  • isim pek gitmemiş ama sith'in karizması yeter.......!

  • 80'Lİ YILLARDA İZLEDİĞİM YILDIZ SAVAŞLARININ HAVASINI MALESEF BU İKİ FİLM YAKALAYAMAMIŞTI.3. SÜDE BENDE SORU İŞARETİ OLACAK????

  • En sonunda en sonunda artık gelsede izlesek diyoruz isim konusuna gelince inşllah o isimde olmaz şanına şöhretine yakışmaz filmin.

  • episode 3 ne zaman geliyo' .. bu yıl mı, gelecek yıl mı ?

  • Sonuç öyle olabilir, ama herzaman bir sith, büyük planları gerçekleştirmek için varolacak...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir