14 Kasım 2012 01:00

SİYAD'tan Beyoğlu Sineması'na destek

Bir süredir kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan Beyoğlu Sineması'na destek için SİYAD üyeleri gönüllü moderasyon yapacak.

Beyoğlu'nun en eski sinemalarından biri olan Beyoğlu Sineması, maddi zorluklar nedeniyle bir süredir kapanma tehlikesiyle karşı karşıya.

Sinemaya destek amacıyla yerli filmlerin gösteriminden sonra yönetmenlerin de katılacağı söyleşiler gerçekleştirilecek. SİYAD üyeleri gönüllü olarak bu söyleşilerde moderasyon yapacak.

İlk moderasyon 16 Kasım Cuma günü saat 19.00 seansından sonra yönetmen Pelin Esmer'le "Gözetleme Kulesi" filmi üzerine olacak.


Medyatava


Gözetleme Kulesi fragmanı için tıklayın

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir