26 Haziran 2007 11:08

Sizemore İçeride

Ünlü aktörün uyuşturucuyla başı dertte...

Uyuşturucu kullandığı için pek çok kez gözaltına alınan Tom Sizemore, gözaltı süresinde kurallara uymadığı için 16 aylığına cezaevine alındı. Oyuncunun arabasında methamphetamine adını taşıyan uyuşturucunun bulunduğu söyleniyor. Gözaltı süresinde de uyuşturucu kullanan ve methamphetamine bağımlılığının önüne geçemeyen Sizemore'un ceza süresini içeride geçirmesine karar verildi.Sizemore'un prodüksiyon aşamasında bulunan Stiletto projesinde rol alması bekleniyor. Nick Vallelonga'nın yöneteceği yapım, düşük bütçeli bir suç filmi.
Yorumlar
  • Kendisini eski günlerdeki gibi görmesini umarım. Esasında iyi bir oyuncudur.

  • rahat batarsa batırırlar...

  • sizemore son yıllarda çok feci dağıttı.uyuşturucu skandalından önce de evinde çektiği amatör porno filmle gündeme gelmişti.nerde o er ryandaki sizemore nerde şimdiki...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir