30 Mayıs 2008 12:01

Sizi Arıyoruz!

Beyazperde ailesine yaz stajyeri aranıyor. Sinefil üniversite öğrencilerine duyurulur!!!

Bu yaz haftanın birkaç günü staj yapmak isteyen üniversite öğrencilerine! Arşiv ve araştırma konularında, Maslak'ta bulunan ofisimize gelerek bize yardımcı olabilecek; İngilizce'yi, sinemayı ve yazmayı çok seven bir stajyer arıyoruz. Aramıza katılmak isteyenler bir yazı örneği ve klasik bir özgeçmiş ile, 15 Haziran 2008 tarihine kadar editor@beyazperde.com adresine başvurabilirler. Sizi bekliyoruz.
Yorumlar
  • walla isterim istemesinede siz beni isteyecek misiniz?? mesela ingilizce severim ama sadece o kadar.maslakı biliyorum ama izmitte oturuyorum gibi konular ...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir