25 Eylül 2009 10:12

Sizin Babanız Bir Melekti!

Biyolojik baba konusunu ele alan ilginç bir film Annette Bening, Julianne Moore ve Mark Ruffalo'yu buluşturdu...

Yönetmen Lisa Cholodenko, The Kids Are All Right projesi üzerinde çalışmaya başlıyor. Filmde Annette Bening, Julianne Moore, Mark Ruffalo, Josh Hutcherson ve Mia Wasikowska rol alacak.Yapım son zamanlarda Hollywood'un çok ilgi gösterdiği "biyolojik baba" konusuna el atacak. Çocuk sahibi olamayan ailelerin bu amaçla farklı yollara başvuruyor oluşu yapımcılara ilham veriyor. Filmde iki kardeş 18 yaşından sonra gerçek babalarıyla karşılacaklar. Bu ilginç karşılaşma ailelerindeki huzurun bozulmasına neden olacak.
Yorumlar
  • Ağır aile dramalarına sinemamasal bakış açısı her zaman ilgimi çekmiştir. Toplumsal sorunların en güzel ifade edildiği yer kesinlikle sinema filmlerdir. Oyuncu kadrosuda şahane olduğuna göre geriye merakla filmi beklemek kalıyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir