1 Kasım 2012 01:00

''Skyfall''dan Türkiye Galası

23. James Bond filmi Skyfall’un Türkiye galası, Bond kızı Naomie Harris ve yapımcı Michael G. Wilson'un katılımıyla Cinemaximum Kanyon Sineması’nda gerçekleşti.

Çekimlerinin bir bölümü ülkemizde; İstanbul, Adana ve Fethiye’de gerçekleştirilen SKYFALL’un başrol oyuncularından, Bond Aktristi Naomie Harris ve filmin yapımcısı Michael G. Wilson, 30 Ekim, Salı akşamı İstanbul’da, Cinemaximum Kanyon Sineması’nda gerçekleşen filmin İstanbul Galası’na katıldılar.Naomie Harris, filmde MI6’nın saha ajanı “Eve” rolünde, Daniel Craig ile birlikte rol alıyor. Yapımcı Michael G. Wilson ise, EON Production’da çalışmaya başladığı 1972 yılından bugüne kadar tüm James Bond filmlerinde görev aldı. Kendisi halen EON Productions Ltd.’nin Yönetici Müdürü.


Bu yıl 50. Yılını kutlayan James Bond filmlerinin, 23.sü olan Skyfall, İstanbul’da çekimleri yapılan 3. Bond filmi.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir