3 Temmuz 2003 20:11

Slater, Karanlıkta Yapayalnız!

Christian Slater, bilgisayar oyunundan uyarlanan Alone in the Dark'ın başrolünde.

Christian Slater, Alone in the Dark'ın sinema uyarlamasında dedektif Adward Carnby karakterini canlandıracak. Bir başka uyarlamayı, The House of the Dead'i de yönetecek olan Uwe Boll'a emanet edilmiş olan filmin, X Files ile Kuzuların Sessizliği arasında bir atmosferde olması planlanıyor.Filmde, Slater'ın canlandıracağı dedektif Carnby, bir arkadaşının ölümünü araştırmak için Shadow Island'a (Gölge Adası) gider. Orada Aline Cedrac isimli bir kadın antrepolog ile işbirliği yapmak ve karanlıkta onları bekleyen cehennem yaratıklarını yenmek zorunda kalacak. Tabiii bunun yolu, öncelikle yaratıkların esrarını çözmekten geçiyor olacak.20 milyon dolar bütçeli filmin çekimler Vancounter'da, bu ayın ortalarında başlayacak. Film, Alone in the Dark serisinin 5. oyunuyla birlikte, 2004'te hayranların karşısında olacak.
Yorumlar
  • Doğrusu bu gelişmelerden haberdardım.Ancak filmin yanında bir de 5. oyun müjdesi ile gelmesi çok büyük(ve güzel!) bir süpriz oldu.Bu arda senaryo 4. oyunun senaryosu,yani 5. oyun film ile aynı olmayacak!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir