25 Eylül 2009 10:12

Smith Dünyası

Will Smith'in oğlu yeniden yapım The Day the Earth Stood Still projesine katıldı...

Tüm zamanların en iyi bilim kurgu filmlerinden The Day the Earth Stood Still'in yeniden çekileceğini duyurmuştuk!Keanu Reeves'in ultra teknolojik bir robotla dünyamıza gelen ve savaşların bize kaybettirdikleri konusunda gezegenimizi uyaran bilge ve çekici bir "uzaylıyı" canlandıracağı projeye Jennifer Connelly'nin ardından Jaden Smith katıldı.Küçük oyuncu uzaylılarla ilk iletişimi kuran cesur ve fırlama dünyalıyı canlandıracak.
Yorumlar
  • Bu cocuk babası tarafından sinemaya alanına çok güzxel bir şekilde pazarlanıyor, tebrikler...Küçük smithe sinema kariyerinde başarılar dileriz.

  • smith ailesi izleyiciyle çok sıcak ilişkiler kuruyor,filmin tekararı bakalım nasıl olucak merakla bekliyorum küçük smith'i :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir