25 Eylül 2009 10:12

Snuff Korkusu!

Güzel oyuncu Dominique Swain, bağımsız korku projesi Slaughter'ın kadrosuna katıldı!

Slamdance Film Festivali'nin düzenlediği korku filmi senaryoları yarışmasında ödül alan Bobby Lee Darby imzalı Slaughter, yönetmen Victor Garcia'nın öncülüğünde çekiliyor. Los Angeles'ta çekilecek olan bağımsız filmin oyuncu kadrosuna ilk katılan isim, güzel oyuncu Dominique Swain oldu.Filmin hikayesi son dönem korku sinemasına çok uzak değil. Uzaklarda bir korku filminin çekimlerine katılan bir grup oyuncu, içinde yer aldıkları projenin bir tür "snuff" denemesi olduğunu fark ediyor ve kamera önünde ölmemek için sert bir mücadele veriyor. Bakalım, Slaughter'ı ödüllük yapan özellikler nelermiş, şüphesiz bunu filmi izleyince anlayacağız.
Yorumlar
  • bayat bir senaryo ama ödül aldığına göre belki sıradşı yönler var olabilir ama dehşet gecesi filminden sonra oyunculuğundan tamamen midemin bulandığı Dominique Swain'in olması biraz üzücü...

  • senaryo klasik Slaughter ne kadar başarı sağlıycak beyazperde'de izleyip görücez.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir