25 Mart 2006 23:26

Snyder'in Şafağı

Watchmen sahibini ararken son durağa geldi

Alan Moore'un Watchmen'i beyazperde yoluna düştüğünden beri üç stüdyo değiştirdi pek çok yönetmenle anıldı. AICN'ün haberine göre Watchmen'le ilgilenmeye başlayan son yönetmen Zack Snyder.Warner Bros.'tan gelen son haberlere göre Ölülerin Şafağı'nın yönetmeni Snyder yapımcılarla masaya oturdu ve görüşmeler son aşamaya ulaştı.Darren Aronofsky ile yola çıkan ardından Paul Greengrass'a transfer olan proje ünlü yönetmenin de geri çekilmesiyle sınıfta kalmıştı. Watchmen'i en son gündemimize sokan ise V for Vendetta ile ilk gerçek sınavını vermeye hazırlanan James McTeigue oldu. Waschowski biraderlerin çömezi New York Comic Con'da bir sonraki çalışmasının bu proje olabileceğini duyurmuştu.Ancak Universal'ın haklarını satın aldığı, altından kalkamayınca Paramount'a devrettiği, dev stüdyonun Warner Bros.'un kapısına terk ettiği Watchmen yetim mi kaldı diye düşünüyorduk ki… Snyder 80'lerin Amerika'sından Moore'un çizgisine sahip çıkabilecek isim olarak karşımıza çıktı.
Yorumlar
  • Kült bir çizgiroman, ama çizgiromanın esprisini ve tüm detayları filmde de aynı hava ile aktarabileceklerine hiç ihtimal vermiyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir