13 Mayıs 2003 23:41

Soderbergh'in Yeni Keşfi

Steven Soderbergh ve George Clooney'in şirketi Section Eight, Arjantin yapımı Nine Queens'in (Dokuz Kraliçe) yeniden yapım haklarını satın aldı. Filmin yönetmenliğini ise, Soderbergh'in uzun süredir asistanlığını yapan Gregory Jacobs üstlenecek. İkili yakında senaryoyu yazmak için masaya oturuyor.Nine Queens 2001 yılında Arjantin Film Derneği tarafından En İyi Film ödülü kazanan bir gerilim filmi. İşinin ustası iki dolandırıcının bir gününü konu ediniyor.Soderbergh proje üzerine yaptığı açıklamada, Jacobs'un yönetmenliğe terfi etmesi için uzun süredir bir proje aradıklarını, Queens'i gördükten sonra ise aradıklarını bulduklarını açıklıyor. Filmin sokaklarda geçen çağdaş bir suç öyküsü oluşu ve karakterlerin derinlikli yapısı, tercihlerinde etkili olmuş.
Yorumlar
  • walla bence başarılı bir önyargı bu :)) ben de aynı heyecanı paylaşıorum :)) hele clooney yok mu... ah ah :)))))

  • açıkçasını söyleyim soderberg ve clooneynin içinde olduğu her yapım beni aşırı heyecanlandırıyor...çok önyargılıyım galiba..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir